Конкурс за финансирање проекти од национален интерес манифестација „Град на културата во 2023 година“

од admin_kult

Конкурс за финансирање проекти од национален интерес манифестација „Град на културата во 2023 година“

Пријава за манифестација „Град на културата во 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе