КОНКУРС ЗА УЧЕСТВО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА НА 60. ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ЛИКОВНА ИЗЛОЖБА ВО ВЕНЕЦИЈА ВО 2024 ГОДИНА ВО ОРГАНИЗАЦИЈА НА „ВЕНЕЦИСКО БИЕНАЛЕ“ (LA BIENNALE DI VENEZIA)

од admin_kult

КОНКУРС ЗА УЧЕСТВО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА НА 60. ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ЛИКОВНА ИЗЛОЖБА ВО ВЕНЕЦИЈА ВО 2024 ГОДИНА ВО ОРГАНИЗАЦИЈА НА „ВЕНЕЦИСКО БИЕНАЛЕ“ (LA BIENNALE DI VENEZIA)

ПРИЈАВА „ВЕНЕЦИСКО БИЕНАЛЕ“

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе