Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерството за култура

од admin_kult

Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерството за култура

Образец за пријава по интерен оглас во Министерството за култура

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе