Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерството за култура

од admin_kult

Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерството за култура

Пријавата за интерниот оглас можете да ја преземете на следниов ЛИНК

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе