Визуелни уметности

од Ministerstvo za kultura

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_cta _builder_version=”3.13″ title=”2019″ button_text=”пријави се” background_color=”#a50302″ border_radii=”on|7px|7px|7px|7px” box_shadow_style=”preset1″ button_url=”/vu_2019″ /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_cta _builder_version=”3.13″ title=”2018″ button_text=”прегледај” background_color=”#a50302″ border_radii=”on|7px|7px|7px|7px” box_shadow_style=”preset1″ button_url=”/vu_2018″ /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.13″]

Контакт информации:

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе