Упатство за аплицирање на Годишните конкурси на Министерството за култура за 2022 година

од admin_kult

Упатство за аплицирање на Годишните конкурси на Министерството за култура за 2022 година

(Македонски јазик)

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе