Takim i zëvendës ministrit Luçi me kryetarin e komunës së Likovës

од admin_kult

Zëvendës  ministri Luçi sot vizitoi Komunën e Likovës, ku u prit nga kryetari i komunës Erkan Arifi. Në bisedimet gjatë takimit të zëvendës ministrit Luçi dhe kryetarit të komunës Arifi akcent të veçantë, vendosën në sferën e kulturës, ndërsa vizituan edhe Shtëpinë e Kulturës në fsh. Matejçe ndërtimi i së cilës është në fazën përfundimtare.

Të dy bashkëbiseduesit në fund potencuan që në të ardhmen me përkushtim do të vazhdojnë të bashkëpunojnë për të mirën e përgjithshme të qytetarëve.  

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе