Panairi librit do të mbahet prej 3 deri me 9 maj

од admin_kult

Panairi i librit do të mbahet nga 3 deri më 9 maj në Arenën “Boris Trajkovski”. Dashamirët e librit do të mund të zgjedhin nga oferta e shumë autorëve vendas dhe të huaj, literaturë të huaj, profesionale, shkencore dhe artistike, libra për të rinj dhe fëmijë.

Orari i punës së Panairit është nga ora 10:00 deri në 20:00. Biletat mund të blihen onlajn para hyrjes në Panair.

Panairi i librit mbështetet nga Ministria e Kulturës.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе