Njoftim

од admin_kult

Ju njoftojmë se ministrja e Kulturës, Bisera Kostadinovska-Stojçevska dhe kryetari i Kuvendit studentor universitar pranë Universitetit “Shën Kirili dhe Metodi” në Shkup, Aleksandar Nikollovski, sot, më 31.1.2024 (e mërkurë), në ora 10:00 në Ministrinë e Kulturës do të nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе