Konferencë për shtyp e ministres për kulturë, Bisera Kostadinovska-Stojcevska

од admin_kult

Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska do të mbajë konferencë për shtyp më 3 dhjetor  (e martë) në ora 11:00 në Media-Qendrën e Qeverisë.

Në konferencën për shtyp, do të behët fjalë për shpalljen e Konkursit Vjetorë për financimin e projekteve me interes nacional në fusha të ndryshme dhe aktiviteteve kulturore për vitin 2024.

Ftojmë ekipet e gazetarëve të ndjekin konferencën për shtyp.

Video materialin e transmetimit live në rezolucion të lartë HD mund ta shkarkoni përmes lidhjeve të mëposhtme:

МК – https://youtube.com/live/eulti2fKMgU

АЛБ – https://youtube.com/live/yJS4tis-tT8

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе