Koncerti i Dacit dhe Aleksandrit në festivalin “SoFest” në Sofje

од admin_kult

Dueti muzikor “Dac dhe Aleksandar” do të mbajë sonte (17 qershor) një koncert në Sofje të Bullgarisë, në kuadër të edicionit të 5-të të festivalit “SoFest”, i cili do të zhvillohet nga data 16 deri më 19 qershor.

Më shumë informacion për festivalin dhe koncertin e pjesëmarrësve maqedonas mund të gjeni në faqen e internetit të SoFest: http://sofest.avgroup-bulgaria.com/, faqen e festivalit në Facebook – https://www.facebook.com/SoFestSofia/ dhe Instagram – https://www.instagram.com/sofest_sofia/.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе