Образец за наративен и финансиски извештај за проекти од национален интерес во културата во 2020 година

од admin_kult

Образец за наративен и финансиски извештај за проекти од национален интерес во културата во 2020 година

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе