Настани

од Ministerstvo za kultura

[Spider_Calendar id=”1″ theme=”13″ default=”month” select=”month,list,week,day,”]

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе