Интервју на министерка за култура Ирена Стефоска за 24 анализа на ТВ 24

од admin_kult

 

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе