Интервју на министерката Стефоска за ТВ Клан

од admin_kult

Интервју на министерката Стефоска за ТВ Клан

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе