„Јавна објава за распределба на капитални дотации за единиците на локалната самоуправа во областа на културата за 2023 година“

од admin_kult

„Јавна објава за распределба на капитални дотации за единиците на локалната самоуправа во областа на културата за 2023 година“

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе