Резултати од Конкурсот за доделување месечни надоместоци на самостојните уметници за 2022 година

од admin_kult

Резултати од Конкурсот за доделување месечни надоместоци на самостојните уметници за 2022 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе