Прес-конференција на министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска

од admin_kult

Министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска, утре на 3 април 2024 година (среда), во просториите на Министерството за култура, со почеток во 9:30 часот, ќе одржи прес-конференција.

Го покануваме вашиот медиум да ја проследи прес-конференцијата.

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе