Повик за поддршка на медиумската писменост (CREA-CROSS– 2022–MEDIALITERACY)

од admin_kult

Повик за поддршка на медиумската писменост (CREA-CROSS– 2022–MEDIALITERACY)

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе