Отворен е повикот за категоријата Проекти за европска соработка

од admin_kult

Отворен е повикот за категоријата Проекти за европска соработка со краен рок за поднесување на предлог проектите 23 февруари 2023 година (17.00 часот средно европско време)

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе