Одлуки за избор на кандидати по Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерство за култура

од admin_kult

Одлуки за избор на кандидати по Интерен оглас за унапредување на административни службеници во Министерство за култура

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе