Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерството за култура

од admin_kult

Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за унапредување на административен службеник во Министерството за култура

 

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе