Распоред на обуки за електронско аплицирање на Годишниот конкурс  за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2022 година

од admin_kult

Распоредот на Обуки за корисниците, за електронско алицирање на  Годишниот конкурс  за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2022 година, можете да го симнете ОВДЕ   

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе