Образец за финансиски план за остварување на Годишната програма на НУ за 2021 година

од admin_kult

Образец за финансиски план за остварување на Годишната програма на НУ за 2021 година

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на Р.С.Македонија користи т.н."колачиња" со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе