Министерката Стефоска ја промовираше првата електонска апликација за Годишните конкурси на Министерството за култура за 2022 година

од admin_kult

Министерката Стефоска ја промовираше првата електонска апликација за Годишните конкурси на Министерството за култура за 2022 година

Видеото од промоцијата на првата електронска апликација можете да го погледнете ОВДЕ

Можеби ве интересира:

Leave a Comment

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе