Костадиновска-Стојчевска: Никој не може да ни го загрози идентитетот, политичките елити ги создаваат проблемите интервју на министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска за frontline.mk

од admin_kult

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе