Конкурс за учество во финансирање проекти за манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ во 2022 година

од admin_kult

Конкурс за учество во финансирање проекти за манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ во 2022 година

Пријава за проект за манифестацијата „Цртај на македонски јазик“ за 2022 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе