Конкурс за учество во финансирање на проекти за манифестацијата „Култура во лето“ во 2023 година

од admin_kult

Конкурс за учество во финансирање на проекти за манифестацијата „Култура во лето“ во 2023 година

Пријава за проект за манифестацијата „Култура во лето“ за 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе