Интервју на министерката за култура Бисера Костадиновска – Стојчевска за Пресс 24

од admin_kult

Целто интервју е достапно на следниот линк: https://www.press24.mk/bisera-kostadinovska-stojchevska-normalno-e-proevropskite-partii-da-zastanat-zaedno

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе