Годишна програма за инвестиции во културата за 2023 година

од admin_kult

Годишна програма за инвестиции во културата за 2023 година

Можеби ве интересира:

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе