од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„My name is Goran Stefanovski“-театарска претстава (премиера)

April 1 @ 20:00

Details

Date:
April 1
Time:
20:00

Venue

Драмски театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе