од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Што е силеџија“-театарска претстава

09/03/2022 @ 20:00

Details

Date:
09/03/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци
Скопје, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе