од
Loading Events

« All Events

„Што е силеџија“-театарска претстава

February 28 @ 20:00

Details

Date:
February 28
Time:
20:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе