од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Чудна случка со кучето во ноќта“-театарска претстава во режија на Зоја Бузалковска,продукција Драмски театар

July 20 @ 21:00

Details

Date:
July 20
Time:
21:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе