од
Loading Events

« All Events

„Чудна случка со кучето во ноќта“-театарска претстава (Интернационален фестивал на монодрама во Битола)

May 31 @ 20:00

Details

Date:
May 31
Time:
20:00

Organizer

Venue

НУ Народен Театар Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе