од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Чудна случка со кучето во ноќта“-театарска претстава

November 30 @ 20:00

Details

Date:
November 30
Time:
20:00

Organizer

Venue

Драмски театар Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе