од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Човек перница“-театарска претстава(одложена)

03/02/2022 @ 20:00

Details

Date:
03/02/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Драмски театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе