од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Чекајќи го Годо“-театарска претстава

April 20 @ 20:00

Details

Date:
April 20
Time:
20:00

Organizer

Venue

НУЦК „Григор Прличев“- Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе