од
Loading Events

« All Events

„Хенгинг араунд“-театарска претстава (премиера)

April 19 @ 20:00

Details

Date:
April 19
Time:
20:00

Organizer

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе