од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Хамлет-денот на убиствата“-театарска претстава

May 16 @ 20:00

Details

Date:
May 16
Time:
20:00

Organizer

Venue

НУ Народен Театар Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе