од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Франкенштајн“-театарска претстава (гостување на МТФ „Војдан Чернодрински“ Прилеп)

June 12 @ 17:00

Details

Date:
June 12
Time:
17:00

Organizer

Venue

Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе