од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ФЕСТИВАЛ НА НЕМ И КЛАСИЧЕН ФИЛМ-второ издание

August 31 @ 00:00

Details

Date:
August 31
Time:
00:00

Organizer

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе