од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Улиште“-филм

May 25 @ 20:00

Details

Date:
May 25
Time:
20:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе