од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Убавицата и ѕверот“-театарска претстава

01/12/2023 @ 19:00

Details

Date:
01/12/2023
Time:
19:00

Organizer

Venue

Театар за деца и младинци-Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе