од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Убавината како хармонија и единство на противречностите“-изложба

02/09/2022 @ 19:30

Details

Date:
02/09/2022
Time:
19:30

Organizer

Venue

Ликовна галерија на НУЦК Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе