од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Турандот“-Џакомо Пучини

09/02/2022 @ 08:00 - 17:00

Details

Date:
09/02/2022
Time:
08:00 - 17:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе