од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Три генерации Ташковски“-ликовна изложба

April 11 @ 19:00

Details

Date:
April 11
Time:
19:00

Organizer

Venue

Македонска академија на науките и уметностите

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе