од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Трансценденција за 4 пијана“-концерт

September 22 @ 20:00

Details

Date:
September 22
Time:
20:00

Venue

Филхармонија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе