од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„СумЉиво лице“-театарска претстава

October 6 @ 20:00

Details

Date:
October 6
Time:
20:00

Organizer

Venue

Центар за култура Куманово

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе