од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Соединетите држави на љубовта“-игран филм

February 21 @ 20:15

Details

Date:
February 21
Time:
20:15

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе